Címkék

2009 (1) 3 (1) a (2) bbcs (1) bl (2) budapesti (1) championship (1) eredmények (3) euro (1) goals (1) google (1) helyett (1) labs (1) megyei (1) méretes (1) mi (1) nbi (1) nbi es (1) november (1) örülhettünk (1) stadionok (1) ten (1) the (1) tisztes (1) top (1) ute fradi (1) végén (1) végre (1) vereség (1) weblapok (1) zakó (1) Címkefelhő

fociláz

Kedves foci barát kollégák! Ha szeretnél megtudni mindent, ami a "foci" név alatt szerepel akkor ezt nálam megteheted! Csakafoci!!!!

Debrecen(0) 0:4 (3)Lyon

2009.09.29. 23:52 | szintiboy | 1 komment

Címkék: vereség helyett zakó tisztes méretes

Fájdalmas vereségett szenvedett a Puskás Ferenc stadionban a Loki. Ugyan voltak helyzeteink, és a DVSC bátran futballozott, de sajnos vereség lett a BL második  csoportmeccsének az eredménye is.

Három percig volt szoros az első hazai mérkőzése a Debrecenieknek, hiszen már a harmadik percben 0:1 állt az eredményjelzőn. Källström fejesével nem tudtunk mit kezdeni, ezzel a Lyon megszerezte a vezetést.

7.perc Jöhet az első debreceni szöglet, de sajnos nem tudunk élni a lehetőséggel.

10.p. Szabadrúgást kapott a Lyon 20 méterre a kapunktól a kiváló beadást, azonban Poleksic hárította.

13.p Pjanic lő távolról…szép,de fájdalmas gól a vége! 0:2 Hidegzuhany majd 15 perc alatt.

16.p. Leandro 35 méterről középre csavarja a labdát, azonban a francia kapus véd.

24.p. Szögletet rúghatnak a franciák és Govou révén jön a következő fejes és sajnos a következő gól is. 0:3

25. p. Czvitkovics Péter tüzel közelről, de Lloris kapus véd!

33. p. Újabb lövést engednek a kapura a Debreceniek, de a kapus ismét véd.

37. p. Lassan csordogál a mérkőzés a franciák érezhetően visszavettek egy kicsit az iramból.

40. p. Laczkó beadását a francia kapus lehúzza a levegőből.

42.p. Szabadrúgást kap a Loki 16 méterre a kaputól. Czvitkovics tüzel, de pont bele a sorfalba.

45.p. FÉLIDŐ

46. p. A Debrecen trénere cserél Laczkó helyett Rudolf a pályán.

47.p Coulibaly lő, de a lövése méterekkel elkerüli a francia kaput.

49.p Rudolfot buktatták a tizenhatos előterében, a megítélt szabadrúgást Czvitkovics küldi kapura, ám a labda levágódik.

50. p. Gomis kap egy hosszúnak tűnő labdát, és a kirepülő Poleksic felett a hálóba helyezi a labdát. 0:4

53. p. Cserél a vendég tréner is, Gomis le Ederson be.

54. p. Rudolf lő, de az a fránya francia kapus megint belepiszkál a labdába így megússzák a vendégek gól nélkül.

56. p. Újabb vendég csere Pjanic le Gonalons be.

57. p. Szakály kap sárgát műesésért.

63.p. Bodnár hajítja be a bedobást követően a labdát, de a védők tisztáznak.

64. p. Govou ziccerben kapja a labdát, de a Loki hálóőre túljár az eszén és végül szögletre ment.

65. p. A szöglet után jön a fejes, de mellé ment a labda így ezt is megúsztuk!

73. p. Hátul passzolgatnak a debreceni védők, majd eladják a labdát. Jöhet a Lyon.

76.p. Rudolfot ismét csak szabálytalanul tudják szerelni. A szabadrúgásból komoly veszélyt nem sikerült teremteni.

80. p. Jöhet egy újabb vendég szöglet, amit hatástalanítunk, így elmúlt a veszély

83. p. Két perce keressük a labdát, de gyakorlatilag nem találjuk.

85. p. Ismét cserélünk. Szakály le Dombi be.

87.p. Czvitkovics lő, a kapus véd!

88. p. Rudolf tüzel távolról, de sajnos ez is mellé!

91.p. Három perc hosszabbítást mutat a negyedik játékvezető.

92.p. A Lyon térfelén keressük a lehetőségeket. Kiss Zoltán tüzel, de Lloris kapus ismét véd!

93. p. A bíró hármas sípja a mérkőzés végét jelzi. Kikapott a Debrecen!